BİLGİLENDİRME

Herhangi bir hekimden görüntülü görüşme randevusu alırken, en çok dikkat etmeniz gereken hususlar kişisel bilgilerinizin güvenliğinin sağlanıp sağlanmadığı ve bu görüşmenin yasal temeli olup olmadığıdır. Bu görüşmeleri whatsapp, zoom, instagram gibi herkese açık mecralardan yapmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca yasak olduğu gibi sizin kişisel verilerinizi de riske atmaktadır.

Tamamen güvenli bir şekilde, Sağlık Bakanlığınca onaylı e-nabız uyumlu yazılımımız üzerinden görüntülü görüşme sağlıyoruz. Ayrıca sizlerden hiçbir özel kullanıcı bilgisi ya da şifre istemeden diğer sağlık kurumlarında daha önce yaptırmış olduğunuz tüm görüntülemelerinize ve tetkiklerinize erişebiliyor, böylece hastanız için daha detaylı bir değerlendirme sunuyoruz. Kişisel verileri koruma kanununa uygun şekilde sizlerden SMS yoluyla onay aldıktan sonra bilgilerinize erişiyoruz. Tüm prosedür Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı olup, tamamen yasaldır. Online olarak yapılan ödemeye karşılık, yine online olarak fatura düzenliyoruz. Daha fazla detay için 0532 489 96 35 ten tarafımıza ulaşabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME RANDEVUSU

Kliniğimize gelmenize gerek kalmadan Doç. Dr. Hasan Ersöz ile bilgisayarınızdan, tablet ya da akıllı telefonunuz üzerinden görüntülü görüşme imkanı ile sağlık sorunlarınıza ilişkin danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.